4 Kişilik Soyunma Dolabı

4 Kişilik Soyunma Dolabı

Mesleği gereği iş yerlerinde kıyafet değiştirmek zorunda olanlar işçiler için dört kişilik olarak tasarlanmıştır. İşe geldiğinde üzerindeki temiz kıyafetleri dolapta muhafaza ederek kirlenme ve deforme olmasına mani olur. Böylelikle işten çıkan personel tekrar temiz kıyafetleriyle günlük hayatına devam etmektedir. Soyunma dolap ölçüleri dar alanda daha fazla kişiye kullanım imkanı sağlamak üzere hesap edilir. 4 kişilik soyunma dolabında da bu kural geçerlidir. Çelik soyunma dolabında 2 kişilik kullanım alanı alt bölmede, 2 kişilik bölme de üstte olacak şekildedir. Soyunma dolaplarımız TSE standartlarına uygun üretilmektedir.

4 Kişilik Soyunma Dolabı TSE belgeye sahip 0,7 mm DKP sacdan üretilmektedir. Sac öncelikle kesim makinesine getirilir. Burada daha evvelden hazırlanmış ölçülere göre kesilir. Kesilen parçalar üretimi yapılacak soyunma dolabının değerlerine göre büküm işlemi yapılır. Çeşitli noktalardan büküm işlemi yapılan saclar daha sonra birleşim işlemi için kaynak makinesinde puntolar atılarak yapılır. Ana gövde hazırlanmış olur. Soyunma dolabı gövdesi hazırlanırken diğer taraftan da kapaklar kesim ve büküm işlemlerine maruz kalır. Sonra kapaklar ve gövde ayarlara riayet edecek şekilde toplanır. Tüm bu işlemlerden sonra çelik dolap yüzey renklendirme için boyahaneye gönderilir. Burada yüzey elektrostatik toz boya ile boyanır. Standart boya rengimiz RAL 7035 açık gridir.

Farklı renk ve özelliklerde dörtlü soyunma dolabı üretimi gerçekleştirilir. Farklı ölçülerde üretim yapılabilmesi için sipariş miktarının yeteri seviyede olması gerekmektedir. Çelik dolap farklı renklerde boyanabilmesi için aynı şartlar aranmaktadır.

4 Kişilik Soyunma Dolabı ölçüleri

Dörtlü soyunma dolabı genişliği 80 santim çelik dolap yüksekliği 200 santim ve soyunma dolap derinliği ise 40 santimdir. Çelik soyunma dolapları kapaklarında dolabın içinin kokmasını engellemek için havalandırma kanalları açılmaktadır. Ayrıca dolap kapağı kullanıcı isminin yazılması için isimlik bölümü bulunmaktadır. Tüm çelik dolaplar kilitlenebilmektedir. Kilitler asma kilit diye tabir edilen kilit sistemiyle kilitlenebilir. Her kullanıcı kendi kilidini alıp kullanabilir.

Dörtlü soyunma dolabı teslimatı

Soyunma dolapları teslimatı firmamızın adresinden yapılmaktadır. Yeteri seviyede sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde kullanıma hazır hale getirilen soyunma dolabı gerekli temizlik ve paketleme işlemlerinin ardından alıcının talep ettiği adrese gönderilmektedir. Gönderimler nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Taşıma bedeli alıcı tarafından nakliye firmasına ödenir. Sayfamızda bulunan tüm çelik dolaplar montajı ve kurulumu yapılmış şekilde alıcıya teslim edilmektedir. Çelik dolapları aldıktan sonra kurulum ve montaj gibi bir işlem gerektirmez.

Çelik dolaplar standart renkleri ve ölçüleri genelde hazırda bulunmaktadır. Ancak hazırda olmaması durumunda çelik dolap üretimi yapılmaktadır. Çelik dolap üretimi sipariş miktarına göre değişmekle beraber ortalama 5 iş günüdür.Toplu alımlarda tüm çelik dolap modellerinde özel fiyat teklifi sunulmak ve özel üretim gerçekleştirilmektedir.

  1. […] yan yana ayrı 3 bölmeden oluşmaktadır. Sayfamızda bulunan diğer 6 kapılı soyunma dolabı ve 4 kişilik soyunma dolabı gibi bölmeler yarım ölçülerde değildir. Tam boy kullanım alanı sağlar. Daha geniş […]

Benzer Ürünler

9 kapılı soyunma dolabı metal

9 Kapılı Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
Tekli Metal Soyunma Dolabı

Tekli Metal Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
üçlü soyunma dolabı, metal soyunma dolapları

Üçlü Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
10 gözlü öğrenci dolabı - emanet dolabı

10 lu Öğrenci Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
2 Kapılı soyunma dolabı, soyunma dolabı.

2 Kapılı Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri