Menü
Sepetiniz

9 Kapılı Soyunma Dolabı

9 kapılı soyunma dolabı metal sacdan imal edilmiştir. Çelik soyunma dolabı 9 kapıdan oluşup 9 ayrı bölmesi vardır. Her bölme bir birinden bağımsızdır. Metal soyunma dolabı üretiminde kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar birinci sınıf kalitede olup TSE belgelidir. Çelik dolaplar üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Dokuzlu soyunma dolabı yüzeyi elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Çelik dolap modelleri istenilen renk ve özellikte üretimi yapılır. Ancak bunun yapılabilmesi için siparişin yeteri miktarda olması gerekmektedir.

Genellikle spor salonlarında, avm, hastane gibi temizlik personeli çalıştıran kurumlarda, tekstil firmalarında ve inşaatlarda ve daha bir çok sektörde soyunma dolapları farklı nedenlerle tercih sebebi olmaktadır. Soyunma dolabı kapaklarında iç kısmın havalanması için havalandırma ızgaraları mevcuttur. Ayrıca her kapakta kullanıcı ismi veya numara konulması içinde isimlik kanalları bulunur. Metal soyunma dolaplarının kapaklarının kilit sisteminde asma kilit kullanılır. Asma kilidi kullanıcı kendisi almaktadır. 9 kapılı soyunma dolabı malzeme muhafazası için de tercih edilmektedir.

9 Kapılı Metal Soyunma Dolabının Ölçüleri

Dokuz kapılı soyunma dolabı genişliği 117 santim, metal dolap derinliği 40 santim ve soyunma dolabı yüksekliği ise 200 santimdir. Dokuzlu soyunma dolabı genelde hazırda bulunmaktadır. Stokta olmayan çelik dolaplar için sipariş miktarına ve fabrika imalat yoğunluk durumuna göre üretim süresi otalama 5 iş günüdür. Detaylı bilgiyi sipariş zamanı öğrenebilirsiniz.

Dokuzlu Soyunma Dolapları Teslimatı

Dokuz kapılı soyunma dolabı teslimatı firma adresimizden olmaktadır. Yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı teslimatlarda gerekli paketleme ve temizlik işleminden sonra soyunma dolapları ambar nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli ürünün teslimatında alıcı tarafından taşıyıcı firmaya ödenir. Web sayfamızda bulunan çelik dolap modelleri montajı ve kurulumu yapılmış halde teslim edildiğinden ilave bir kurulum veya montaj işlemi gerektirmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi