Menü
Sepetiniz

130 luk Dosya Dolabı

Çelik dolap modellerinden 130 cm ölçüsünde olan üründür. Çelik dolabın içinde 3 adet seyyar raf mevcut olup 4 ayrı bölmeden oluşur. Raflar istenilen yüksekliğe göre ayarlanabilir.  Dosya dolabında tüm klasörlerinizi ve eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Dolapta bulunan kilit sistemiyle her iki kapakta tek kilit ile kilitlenebilir.

130 luk dosya dolabı 0,7 mm çelik sacdan imal edilir. İmalatta kullanılan tüm malzemeler TSe belgelidir. Yapılan işçilikte birinci sınıf olup çelik dolaplar üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Çelik dolap modelleri elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Standart renk olarak ral 7035 açık gri veya kirli beyaz olarak tarif edilen renk kullanılır. Farklı renklerde boyama işlemi yapılmaktadır. Bunun için yeteri miktar sipariş verilmesi gerekmektedir aksi halde boyadan doğacak fiyat farkı alıcıdan tahsil edilmektedir.

130luk çelik dolap ölçüleri

Çelik dolap genişliği 92 santim, dosya dolabı yüksekliği 130 santim ve evrak dolabının derinliği 40 santimdir. Bu ölçüler standart dolap ölçüleri olup sipariş sayısına göre farklı ölçülerde üretim gerçekleştirilir. Çelik dolapta 2 adet kapak mevcut olup kapaklar menteşe sistemiyle açılıp kapanması sağlanırken açılma derecesi yaklaşık olarak 160 olmaktadır. Dolap kapağındaki kilit sistemiyle her iki kapak kilitlenebilir. Bir kapakta anahtar sistemi diğerinde ise içeriden açılıp kapanacak şekilde metal çubuk ile kilitlenebilir.

Çelik dolap teslimatı hakkında

Bereket ofis olarak firmamız İstanbul Güngören'de faaliyet göstermektedir. Teslimatlar adresimizden yapılmaktadır. Yeterli sayıda sipariş verilmesi durumunda İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde üretimde hazırlanan çelik dolaplar gerekli temizlik ve paketlemenin ardından gönderim yapılır. Gönderimler şehirler arası nakliye firmaları ile yapılmaktadır. Çelik dosya dolabı alıcıya teslimatında nakliye bedeli alıcıdan tahsil edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi