Menü
Sepetiniz

198 Lık Dosya Dolabı

198 lık dosya dolabı ofisler için en çok tercih edilen metal dolap olmaktadır. Seyyar her ölçüde ayarlanabilen raflar, kilitli kapılar, yangına, suya ve darbeye karşı oldukça sağlam olmasından dolayı tercih sebebi olurlar. Dosya dolapları TSE standartlarına uygun olup 2 yıl üretim hatasına karşı garantilidir.

198 lık dosya dolabı üretimi 0,7 mm kalınlığında soğuk haddelenmiş dkp sacdan imal edilmektedir. Boyasız iken 0,7 mm gelirken boyandıktan sonra 0,8 mm kalınlığına yakın değer vermektedir. Teslimat adresimiz İstanbul Bağcılar olup Türkiye genel, gönderimler yapılmaktadır. Çelik dolap birleşiminde punta kaynak ile yapılır. Bu işlem oldukça hassas olup çelik dolapların rahat açılıp ve kapanması konusunda ince işçilik harcanır. Çelik dolaplar elektrostatik toz boyalıdır. Standart boyamız ral 7035 kirli beyazdır.

198 lık dosya dolabı ölçüleri

Çelik dolap genişliği= 92 santim, çelik dolap derinliği= 40 santim evrak dolabı yüksekliği ise=198 santimdir. 198 lik dosya dolabı iç genişliği 39 santim, dolap kapakları 180 dereceye kadar açılabilmektedir. Çelik dolap içi 5 gözlü olup içinde 4 adet çelik raf mevcuttur. 4 raf standart klasör ölçüsüne göre hesap edilmiştir. Talep edilmesi halinde ilave raf tedarik edilebilmektedir. Çelik dosya dolabı içi rafların her ölçüye göre ayarlanabilmesi için tırnaklar açılmıştır. Böylece fazla raf dizilebilir, içine konulacak malzemeye göre raf arası da ayarlanabilir. Standart klasöre göre (7 santimlik klasör) her rafa 13 adet klasör sığmakta olup toplam çelik dosya dolabına 65 adet klasör sığa bilmektedir. Yangında, su baskınında ve daha bir çok doğal afete karşı dayanıklı olduğundan önemli evrakları evrak dosya dolabında saklayabilirsiniz.

198 lik evrak dosya dolabı üretimi ve teslimatı

198 lik evrak dolabı genelde stokta hazırda bulunmaktadır. Sipariş sayısına göre mevcutta olmayan çelik dolaplar üretim süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Bu süre imalat yoğunluk durumuna göre değişebilir. Teslimatlar mağazamızdan yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda sipariş verilmesi halinde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde çelik dolaplar ambar firmaları aracılığıyla gönderilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi