Menü
Sepetiniz

6 Kapılı Soyunma Dolabı

6 kapılı soyunma dolabı 3 bölme altta 3 bölme altta olacak şekilde tasarlanmıştır. Kişi başına göre kullanıcı alanı en geniş olduğu soyunma dolabı modelidir. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile hazırlanmaktadır. Soyunma dolapları inşaat şantiyelerinde işçi soyunma dolabı, tekstil firmalarında, otellerde, resmi kurumlarda, spor salonlarında, giysi değiştirmek zorunda olunan tüm çalışma alanlarında tercih edilmektedir.

6 Kapılı soyunma dolabı üretim aşamasında DKP özellikli 0,7 mm sacdan kesilip farklı büküm ve birleştirme işlemlerinden sonra hazırlanmaktadır. Soyunma dolabı üretiminde kullanılan sac TSE belgelidir. Altılı soyunma dolabı birleştirme işlemi kaynak puntolarla yapılmaktadır. Sağlam bir şekilde gövde toplandıktan sonra dolap kapaklarının üretimi yapılır. Çelik soyunma dolaplarının kapaklarında havalandırma için hava kanalları açılmaktadır. Böylelikle soyunma dolabının içi hava alarak içeride pis kokuların oluşması önlenecektir. Ayrıca kapaklara isimlik için özel bölme yapılır. Daha sonrasında kapaklar gövdeye monte edilerek her biri ayrı ayrı boyanmaktadır. Altı kapaklı soyunma dolabı standart renk olan ral 7035 açık gri ile boyanmaktadır. Farklı renklerde çelik dolap üretimi gerçekleştirilir. Ancak bunun için yeteri miktarda sipariş verilmesi gerekmektedir.

6 Kapılı Soyunma Dolabı ölçüleri

Çelik soyunma dolabı genişliği 117 santim, soyunma dolap derinliği 40 santim ve yükseklik değeri 200 santimdir. Bu değerler standart altılı soyunma dolabı için olup farklı ebatlarda üretim gerçekleştirilir. Ancak siparişi sayısının yüksek adette olması gerekmektedir. Farklı renklerde üretim gerçekleştirilebilir.

Çelik soyunma dolap kapakları asma kilitler ile kilitlenmektedir. Dolap içerisinde eşya asmak için askı mevcuttur.

Altılı soyunma dolabının teslimatı hakkında

Altılı soyunma dolabı teslimatı mağaza adresimizde yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde teslimat firmamız tarafından yapılabilmektedir. Teslimatı firmamız yapabilmesi için sipariş miktarının yeterli, sayıda olması gerekir. İstanbul dışı alımlarda çelik dolap gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firması aracılığıyla çelik dolap gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ürün teslimatında firmaya teslim edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi