Menü
Sepetiniz

8 li Soyunma Dolabı

Soyunma dolabı 8 kişilik olup ufak alanlarda çok fazla kişilerin kullanmasını sağlar. Soyunma dolabı 0,7 mm dkp sacdan yapılmaktadır. Çelik soyunma dolaplarının ön kapaklarında isimlik ve ayrıca havalandırma için kanallar mevcuttur.

8 li soyunma dolabı birinci sınıf dkp 0,7 mm kalınlığında metal sacdan imal edilmektedir. Metal soyunma dolapları TSE standartlarına uygun malzemelerden üretilmektedir. Çelik dolaplarımız üretim atalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir. Soyunma dolabı 8 ayrı bölmeden oluşmaktadır. 8 kişilik soyunma dolabı içinde askı bulunup elbiselerini askıya asıp alt kısmına da ayakkabı ve benzeri düz malzemelerini yerleştirecek kadar geniştir. Dolap kapaklarında dolabın içini havalandırmak için hava kanalları açılır, ayrıca kapak üzerine kullanıcı ismini yazabilmeleri için isimlik bölümü oluşturulur. Çelik soyunma dolapları kapaklarını asma kilit ile kilitleyebilirsiniz. Her kullanıcı kendi bölümü için kilidini kendisi alır.

İşçi giysi dolapları elektrostatik toz boya ile boyanır. Standart boya rengi ral 7035 açık gridir. Farklı renklerden boyama işlemi yapılır. Farklı renk ile boyama yapılabilmesi için sipariş miktarının yeteri sayıda olması gerekmektedir. Aksi halde boya farkı ürüne yansıtılır. Çelik soyunma dolapları montajlı kullanıma hazır vaziyette teslimatı yapıldığı için kurulum ve montaj işlemi gerekmez.

8 li soyunma dolabı ölçüleri

8 li soyunma dolapları genişliği = 128 santim, çelik dolap derinliği = 40 santim ve işçi soyunma dolabı yüksekliği = 200 santimdir. İşçi soyunma dolabı standart ölçülerde ve özelliklerde olup düşük sac kalınlığında ve ölçülerinde soyunma dolap modelleri ve fiyatları mevcuttur. Bu tarz çelik dolaplarda fiyatlar daha uygun olmaktadır.

Sipariş sayısına göre farklı ölçülerde ve özelliklerde soyunma dolapları üretimi gerçekleştirilir.

Personel giysi dolapları ve işçi elbise dolapları olarak ta isimlendirilen soyunma dolapları tercih eden sektörler genellikle; fabrikalar, inşaat şantiyeleri, oteller, resmi daireler, spor salonları, hamamlar, tekstil imalat haneleri, lokantalar, hastaneler ve daha bir çok sektörü söyleyebiliriz. Kısacası personel çalıştırıp da mesai saatinde giysisini değiştirmek zorunda kalanlar söyleyebiliriz. Bundan dolayı da metal giysi dolabı da söyleniyor.

8 li soyunma dolabı üretim süresi ve teslim şekli

8 kişilik giysi dolapları genelde stokta bulunmayıp siparişle üretilir. Ortalama üretim süresi 5 iş günü olup sipariş sayısına ve üretim kapasite durumuna göre bu süre değişmektedir. İstanbul içi teslimatlarda yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda çelik soyunma dolapları teslimatı firmamız tarafından yapılırken, İstanbul dışı siparişlerde üretimi tamamlanan çelik dolap gerekli paketleme işleminden sonra ambar firmasına teslimi yapılarak gönderim yapılır. Soyunma dolabı teslimatında taşıma bedeli alıcıdan tahsil edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi