Altılı Soyunma Dolabı

Altılı Soyunma Dolabı

İnternette en çok aranan soyunma dolabı 6 lı soyunma dolabıdır. Dar alanlarda daha çok kişi için giysi depolama imkanı verir. 3 bölme üstte üç bölme de alt kısımda bulunur. Her kullanıcının kilidi ayrıdır. Kişiye özel kullanım sağlar.

Altılı soyunma dolabı 0,7 mm metal sac malzemeden üretilir. Çelik dolap TSE belgeli malzemelerden üretilip üretim hatalarına karşı 2 yıl firmamız tarafından garantilidir. Soyunma dolapları elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Standart renk Ral 7035 olup kirli beyaz veya açık gri olarak adlandırılabilir. Altılı soyunma dolabında 6 kişi özel eşyalarını kendi bölmelerine koyup güvenle saklayabilirler. Kapaklar özel asma kilit ile kilitlenir, her kullanıcı kendi bölmesine özel kilit ile kilitleyebilir. Çelik soyunma dolaplarında giysileri asmak için askılar mevcuttur. Çelik dolap kapağında dolabın içinin havalanması için havalandırma delikleri mevcuttur. Ayrıca dolap kapağında kullanıcının kendi ismini yazabilmesi için isimlik de bulunur.

Altılı soyunma dolabı ölçüleri


Soyunma dolabı genişliği = 117 santim, işçi dolabı yüksekliği = 200 santim ve personel soyunma dolabı derinliği= 40 santimdir. Soyunma dolabı ölçüleri standart altılı soyunma dolabı için geçerli olup hem ölçüde düşük olup hemde sac kalınlığında ince olan çelik dolapların ölçüleri de farklıdır. Altılı soyunma dolapları üstte 3 bölme ve altta 3 bölme olacak şekilde imalatı yapılmaktadır. Çelik dolap kapakları 180 dereceye kadar açılabilmektedir. Dolabın için kullanmak oldukça kolay olmaktadır.

Sipariş sayısına göre farklı ölçülerde ve özelliklerde soyunma dolapları üretimi gerçekleştirilir.

Personel soyunma dolapları ve işçi şantiye dolapları olarak ta isimlendirilen soyunma dolapları tercih eden sektörler genellikle; fabrikalar, inşaat şantiyeleri, oteller, resmi daireler, spor salonları, hamamlar, tekstil imalat haneleri, lokantalar, hastaneler ve daha bir çok sektörü söyleyebiliriz. Kısacası personel çalıştırıp da mesai saatinde giysisini değiştirmek zorunda kalanlar söyleyebiliriz. Bundan dolayı da metal giysi dolabı da söyleniyor.

Çelik soyunma dolabı imalat süresi ve teslimatı

Çelik soyunma dolabı standart özelliklerde modelinden stokta bulunmakta olup sipariş sayısına ve talep edilen özelliğe göre üretim süresi ortalama 1 haftadır. Soyunma dolapları teslimatı Güngören’deki adresimizden yapılmaktadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda teslimat adresi de dikkate alınarak firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan çelik dolaplar gerekli paketleme işleminden sonra ambar firmasına teslim edilerek alıcıya gönderilir. Nakliye taşıma bedeli alıcıya aittir.

  1. […] soyunma dolabı ile daha çok personele kısıtlı alanda giysilerini saklama imkanı sağlanır. Altılı soyunma dolabı ölçülerine göre dolap kullanım alanı daha küçüktür. Ancak günümüz şartlarında […]

  2. Adil dedi ki:

    Tekrardan merhaba, firmamız için soyunma dolabı ihtiyacında bulunmaktadır. Altılı soyunma dolabı fiyatını da diğer çelik dolap teklifiyle gönderebilir misiniz. Adresimiz Konya.

    • admin dedi ki:

      Merhaba Adil bey diğer yorumunuz altına cevapladım burada da belirteyim, her iki çelik dolap modeli talebiniz için mail adresinize fiyat teklifini gönderdik. Umarım teklifimiz firmanız tarafından uygun bulunur.

Benzer Ürünler

9 kapılı soyunma dolabı metal

9 Kapılı Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
Tekli Metal Soyunma Dolabı

Tekli Metal Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
üçlü soyunma dolabı, metal soyunma dolapları

Üçlü Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
10 gözlü öğrenci dolabı - emanet dolabı

10 lu Öğrenci Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
2 Kapılı soyunma dolabı, soyunma dolabı.

2 Kapılı Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri