Menü
Sepetiniz

Üçlü Kartoteks Dolap

Üçlü kartoteks dolap önemli evrakların bir düzen içinde depolanıp saklanması için kullanılır. Çekmeceli dolap raylı sistem ile çalışmaktadır. Raylar sayesinde çekmeceler oldukça ilerilere açılması sağlanır. Bu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üç çekmeceli kartoteks dosya dolabı tek kilit ile tüm çekmeceleri kilitlenir

Üçlü kartoteks dolap dkp özellikli 0,7 mm metal sacdan üretilir. Kartoteks dolap üretiminde kullanılan tüm malzemeler TSE standartlarında olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Özlük dolabı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Standart renk ral 7035 açık gridir. Farklı renk ve özelliklerde kartoteks dolap üretimi gerçekleştirilir. Farklı renklerde üretim yapılabilmesi için yeteri miktarda üretim yapılmaktadır. Kartoteks dosya dolabı 3 çekmeceli dir. Çekmece rayları metal tekerleklerden oluşup açılımı ve kullanımı oldukça rahattır. 3 çekmeceli kartoteks dolap içinde metal askı bulunup içine askılı klasör asılmaktadır. Klasörleri düzenli bir şekilde arşivlemeniz için olanak sağlar. Üç çekmeceli kartoteks dolap çekmecesinin önünde numara veya isim yazılabilmesi için özel bölme oluşturulmuştur. Üst çekmecede kilit mevcut olup bu kilit ile çelik dolap tüm çekmeceleri tek kilit ile kilitlene bilmektedir.

Üçlü kartoteks dolap ölçüleri


3 lü kartoteks dolap genişliği= 46 santim, çekmeceli kartoteks dolap derinliği = 62 santim, üç çekmeceli dolap yüksekliği = 102 santim dir. Kartoteks dolap merkezi kilit sistemine sahip olup tüm çekmeceler tek kilit ile kilitlenebilir. Devlet dairelerinde, bankalarda, kurumsal firmalarda daha çok tercih edilmektedir.

Üçlü kartoteks dolap üretimi ve teslimatı

Kartoteks dolaplar genellikle stokta bulunmaktadır. Kartoteks dolabın hazırda bulunmaması veya yeteri miktarda olmaması durumunda üretim yapılır. Üretim süresi ortalama 5 iş günü olmaktadır. Üretim süresi sipariş sayısına ve iş yoğunluk durumuna göre değişmektedir. Farklı renk ve özelliklerde çelik dolap üretimi gerçekleştirilir. Üretimden doğacak malzeme fiyat farkları ürüne yansıtılır. Üç çekmeceli çelik dolap teslimatı İstanbul adresimizden yapılmaktadır. Yeteri miktarda sipariş verilmesi halinde İstanbul içi siparişlerde teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışında verilen siparişlerde çekmeceli çelik dolaplar ambar firmalarıyla gönderimler yapılır. Nakliye taşıma bedeli firma tarafından ürün teslimatında alıcıdan tahsil edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi