Menü
Sepetiniz

Kartoteks Dolap

Askılı arşiv klasörleri için tercih edilen kartoteks dolaplarda da en çok 4 çekmeceli kartoteks dolap talep edilmektedir. Kurumsal firmalarda özenle saklanacak klasörler bu çelik dolaplarda muhafaza edilir. Klasörleri asmak için çekmecenin her iki tarafında metal çubuklar bulunmaktadır. Tek kilit ..
0,00TL
Harita plan dolabı ile harita benzeri geniş ölçülü ince kağıt evraklarınızı bozulmadan muhafaza edilmesi için tercih edilir. Özellikle çelik dolabın çekmecelerine harita ve önemli çizim evrakları saklandığı için çelik dolap harita dolabı olarak isimlendirilmiştir. Çekmeceli çelik dolap 6 çekmecede..
0,00TL
İkili özlük dolabı ile personel dosyalarınızı hem güvende hemde bir düzen içinde saklayabilirsiniz. İkili kartoteks dolap gövdesi ve rafları metal sacdan imal edilmiştir. Karteks dolap üretiminde 0,7 mm kalınlığında DKP metal sac kullanılır. Raflar metal raylı olup ön rafın içinde gerekli düzenlem..
0,00TL
Üçlü kartoteks dolap önemli evrakların bir düzen içinde depolanıp saklanması için kullanılır. Çekmeceli dolap raylı sistem ile çalışmaktadır. Raylar sayesinde çekmeceler oldukça ilerilere açılması sağlanır. Bu kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üç çekmeceli kartoteks dosya dolabı tek kilit ile tüm ..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kartoteks Klasör Dolapları

Kartoteks dolaplar ise ofislerde askılı klasörlerin depolanıp saklanması amacıyla tercih edilir. Çelik özlük dolabı olarak da adlandırılır. Çekmeceli kartoteks dolaplar tekli, ikili, üçlü ve dörtlü kartoteks dolap olarak 4 sınıfa ayırabiliriz. Kartoteks dolapların çekmecelerinde metal çubuk bulunup bu metallere askılı klasörler asılır. Bu dolaplar ile klasörler alfabetik veya numaralandırılarak bir sıra düzenine konularak saklanması ve ihtiyaç halinde bulunması oldukça kolay olur. Her bir çekmeceye klasörün kalınlığına göre değişmekle beraber ortalama 45-50 klasör sığa bilmektedir. Kartoteks çelik dolaplar kilitli olup kilit en üst çekmecede mevcuttur. Tek kilit ile tüm çekmeceler kilitlene bilmektedir. Çelik kartoteks dolaplar da yangına, suya ve hırsızlık olaylarına karşı diğer dolap türlerine göre daha güvenli olduğu için tercih edilirler. Çekmeceler öne doğru çekildiğinden evrak yerleştirmesi ve alması oldukça kolay olmaktadır. Çünkü her çekmece ortalama % 90 civarında ön tarafa doğru gelebilmektedir. Özlük dolap kulpu kapağın kıvrılmasıyla oluşturulmuş olup bozulması, diğer plastik kulplar gibi çıkması söz konusu değildir. Her çekmecenin ön kısmında etiketlik mevcuttur.

Firmamız imalatını yapmış olduğu çelik dolapları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Çelik dolap imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Çelik dolap modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Çelik dolaplar ölçüleri standart olup, yüksek sayıda sipariş verilmesi durumunda özel ölçülerde çelik dolap imalatı yapılır.

Çelik dolap renkleri standart Ral 7035 gri renktir. Ancak sipariş sayısına göre farklı renklerde çelik dolap boyaması yapılır. Aksi halde boya farkı talep edilmektedir.

Çelik dolaplar İstanbul içine sipariş sayısına göre teslimat firmamız tarafından yapılırken İstanbul dışına nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir.

Çelik dosya dolaplarının raf aralığı sabit olmayıp dolap içinde 3 er santim arayla olan tırnaklar sayesinde raf aralığını ayarlayabilirsiniz.

Çelik dolaplar montajı yapılmış şekilde teslimatı yapıldığı için ilave bir montaj işlemi gerektirmez.

Çelik dosya dolabı her bir rafına= 5 santimlik evrak klasörlerinden 18 tane klasör, 7 santimlik klasörlerden 13 tane evrak klasörü sığar.

Çelik kartoteks özlük dolabı rafına özlük dosyalarının kalınlığına bağlı olarak dan her bir rafa ortalama 40 dosya sığmaktadır.