Menü
Sepetiniz

İkili Özlük Dolabı

İkili özlük dolabı ile personel dosyalarınızı hem güvende hemde bir düzen içinde saklayabilirsiniz. İkili kartoteks dolap gövdesi ve rafları metal sacdan imal edilmiştir. Karteks dolap üretiminde 0,7 mm kalınlığında DKP metal sac kullanılır. Raflar metal raylı olup ön rafın içinde gerekli düzenlemeleri rahatlıkla yapabileceğiniz kadar ileriye doğru açılır. Kartoteks ikili dolap sisteminde en üst çekmecede kilit bulunmaktadır. Tek kilit ile tüm çekmeceler kilitlenir. Metal çekmecelerin ön kısmı bükülerek rahatça açılması için tutma yeri yapılır. Her çekmecenin ön kısmında numara veya isim yazılabilmesi için kartlık yeri açılır.

Metal kartoteks dolapları elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Tüm çelik dolaplar standart renk RAL 7035 açık gri ile boyanır. Farklı renklerde ve özelliklerde üretim yapılmaktadır. Ancak farklı renkte boyama işlemi için sipariş miktarının boya maliyetini karşılayacağı miktarda olmalıdır. Aksi halde çıkacak maliyet farkı ikili kartoteks dolaba yansıtılır. Çekmeceli çelik dolaplarda raylar teleskopik sistem de kullanılabilir. Ancak teleskopik rayların maliyeti ve işçiliği oldukça yüksek olduğundan standart dışı işlem olarak kabul edilir. Sayfamızda bulunan tüm çelik dolap modelleri üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

İkili Kartoteks Dolabının Ölçüleri

İkili özlük dolabı genişliği 46 santim, kartoteks dolap derinliği 62 ve askılı klasör dolabı yüksekliği 71 santimdir. Askılı dosyalardan ortalama her br çekmeceye 40-50 tane sığmaktadır. Bu sayı standart klasörlere göre olup klasörün kalınlığına göre bu sayı değişir. Dolayısıyla standart dosyalardan 100 tanesini ikili kartoteks dolapta muhafaza edebilirsiniz.

Çelik Kartotek Dolapların Teslimatı

Çelik kartoteks dolaplar firma adresimizde teslimatı yapılmaktadır. Çekmeceli çelik dolaplar genelde hazırda bulunmakta olup stok dışı siparişlerde üretim süresi ortalama 4 iş günü olup sipariş sayısına göre bu süre değişmektedir. Çelik dolap siparişlerinde sipariş miktarına göre İstanbul içi teslimatlar firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı siparişlerde hazırlanan çelik dolaplar temizlik ve paketleme işlemleri yapılarak alıcının adresine gönderilir. Gönderimler şehirler arası nakliye ambar firmaları ile yapılmakta olup taşıma bedeli alıcı tarafından karşılanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi