Menü
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız imalatını yapmış olduğu çelik dolapları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Çelik dolap imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Çelik dolap modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Çelik dolaplar ölçüleri standart olup, yüksek sayıda sipariş verilmesi durumunda özel ölçülerde çelik dolap imalatı yapılır.

Çelik dolap renkleri standart Ral 7035 gri renktir. Ancak sipariş sayısına göre farklı renklerde çelik dolap boyaması yapılır. Aksi halde boya farkı talep edilmektedir.

Çelik dolaplar İstanbul içine sipariş sayısına göre teslimat firmamız tarafından yapılırken İstanbul dışına nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir.

Çelik dosya dolaplarının raf aralığı sabit olmayıp dolap içinde 3 er santim arayla olan tırnaklar sayesinde raf aralığını ayarlayabilirsiniz.

Çelik dolaplar montajı yapılmış şekilde teslimatı yapıldığı için ilave bir montaj işlemi gerektirmez.

Çelik dosya dolabı her bir rafına= 5 santimlik evrak klasörlerinden 18 tane klasör, 7 santimlik klasörlerden 13 tane evrak klasörü sığar.

Çelik kartoteks özlük dolabı rafına özlük dosyalarının kalınlığına bağlı olarak dan her bir rafa ortalama 40 dosya sığmaktadır.