Menü
Sepetiniz

Soyunma Dolabı

10 lu öğrenci dolabı isminden de anlaşılacağı üzere 10 adet bağımsız küçük bölmelerden oluşmaktadır. Her bölme kişiye özeldir ve kullanıcı kendi anahtarıyla dolabı kilitler. Kilitleme sistemi soyunma dolaplarındaki ile aynıdır. Öğrenci dolabı genelde soyunma dolaplarındaki gibi kıyafetlerin muhafa..
0,00TL
2 kapılı soyunma dolabı 0,7 mm metal sacdan imal edilmiştir. Soyunma dolapları imalatında kullandığımız tüm ham madde ve yedek parça ürünler TSE belgeli olup imalat hatalarına karşı çelik dolaplar firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. 2 kapılı soyunma dolapları standart tekli soyunma dolabının b..
0,00TL
6 kapılı soyunma dolabı 3 bölme altta 3 bölme altta olacak şekilde tasarlanmıştır. Kişi başına göre kullanıcı alanı en geniş olduğu soyunma dolabı modelidir. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile hazırlanmaktadır. Soyunma dolapları inşaat şantiyelerinde işçi soyunma dolabı, tekstil firmalarında, ot..
0,00TL
Soyunma dolabı 8 kişilik olup ufak alanlarda çok fazla kişilerin kullanmasını sağlar. Soyunma dolabı 0,7 mm dkp sacdan yapılmaktadır. Çelik soyunma dolaplarının ön kapaklarında isimlik ve ayrıca havalandırma için kanallar mevcuttur.8 li soyunma dolabı birinci sınıf dkp 0,7 mm kalınlı..
0,00TL
9 kapılı soyunma dolabı metal sacdan imal edilmiştir. Çelik soyunma dolabı 9 kapıdan oluşup 9 ayrı bölmesi vardır. Her bölme bir birinden bağımsızdır. Metal soyunma dolabı üretiminde kullanılan tüm malzeme ve yedek parçalar birinci sınıf kalitede olup TSE belgelidir. Çelik dolaplar üretim hataları..
0,00TL
9 lu soyunma dolabı ile daha çok personele kısıtlı alanda giysilerini saklama imkanı sağlanır. Altılı soyunma dolabı ölçülerine göre dolap kullanım alanı daha küçüktür. Ancak günümüz şartlarında binaların kullanım alanlarının küçülmesi ve çalışma alanında giysi değiştirmek zorunda olan çalışanları..
0,00TL
İnternette en çok aranan soyunma dolabı 6 lı soyunma dolabıdır. Dar alanlarda daha çok kişi için giysi depolama imkanı verir. 3 bölme üstte üç bölme de alt kısımda bulunur. Her kullanıcının kilidi ayrıdır. Kişiye özel kullanım sağlar.Altılı soyunma dolabı 0,7 mm metal sac malzemeden ..
0,00TL
Tekli metal soyunma dolabı isminden de anlaşılacağı üzere bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği giysi dolabıdır. Tekli soyunma dolabı metal sacdan imal edilir. 2 kapılı soyunma dolabı ile arasındaki fark sadece tekli dolapta dolap ikiye bölünmeyip tüm alan tek kişiye tahsis edilmiş olmasıdır. Böy..
0,00TL
Üçlü soyunma dolabı 0,7 mm metal sacdan imal edilir. Metal sac belirli ölçülerde ve şekillerde kesilir. Daha sonra üçlü soyunma dolabı kalıbında bükülerek kaynak sistemiyle birleştirme işlemi yapılır. Soyunma dolapları elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Standart boya rengi RAL 7035 açık gri..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Çelik dolaplarda ayrıca soyunma dolaplarının olduğundan bahsetmiştik. Soyunma dolabı özellikle spor salonlarında, şantiyelerde, hamam ve saunalarda, hastanelerde, resmi daireler, oteller, askeriye, spor salonları, tekstil firmaları gibi daha fazla sayabilir. Kısacası çelik soyunma dolapları insanların giysilerini değiştirmek zorunda kaldığı tüm çalışma alanlarında ihtiyaç duyulur diyebiliriz. Soyunma dolapları tekli soyunma dolapları, ikili soyunma dolapları, üçlü soyunma dolabı, dörtlü soyunma dolabı ve altılı soyunma dolabı olarak beş gruba ayırabiliriz. Ancak gelişen teknoloji ve arge çalışmaları neticesinde insanların kısıtlı alanlara daha fazla kişiye çelik dolap ihtiyacının doğmasından sebep altılı soyunma dolap ölçüleri boyutunda dokuzlu soyunma dolabı, 12 li soyunma dolapları gibi çoklu dolaplar üretilir. 5 li, 10 lu ve 15 li öğretmen dolapları dosya dolabı sınıfına girmekte olup bu dolap iç ölçüleri küçük olup buraya sadece defter, kitap ve çanta tarzı malzemeler konulabilir. Bu tarz dolaplara emanet dolabı olarak da isimlendirilir. Çelik soyunma dolapları da diğer dosya dolaplarında bahsettiğimiz gibi 0,7 mm DKP sacdan imal edilmiş olup ham madde TSE üretimidir.

Soyunma Dolabı Özellikleri

Personel soyunma dolapları kapakları 180 derece dışarıya doğru açılıp iç kısmı elbise asılması için askı ve alt kısmında bir raf vardır. Rafın altına ayakkabı ve üstüne ise çamaşır konulabilir. Ayrıca dolabın içinde koku oluşmaması için kapaklarda alt ve üst kısımlarda havalandırma panjurları mevcuttur. Her soyunma dolabının kapağına 1 adet isimlik kağıt asılması için etiketlik kanal açılır. Soyunma dolapları asma kilit ile kilitlenir. Ayrıca talep edilmesi halinde dolap kapakları manüel şifreli veya elektronik şifreli dijital kilitler takılabilir. Fiyat farkı ürüne yansıtılır. Kapağa takılan kilitler kişiye özel olacağından kullanıcı özel eşyasını güvenle saklayabilir. Çelik dosya dolaplarında bahsettiğimiz üretim süreci ve kalite yönergeleri soyunma dolapları için de geçerlidir.

Firmamız imalatını yapmış olduğu çelik dolapları sipariş üzerine özel ürettiği için yapılan tüm ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Çelik dolap imalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Üretim süresi sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Teslimat süresi sipariş miktarına, sipariş verilen ürünün ham madde ve yedek parça stok durumuna ve iş yoğunluğuna bağlı olaraktan değişiklik göstermektedir.

Çelik dolap modelleri üretim hatasına karşı sürekli kontrol edilmektedir ve 2 yıl garanti verilmektedir.

Çelik dolaplar ölçüleri standart olup, yüksek sayıda sipariş verilmesi durumunda özel ölçülerde çelik dolap imalatı yapılır.

Çelik dolap renkleri standart Ral 7035 gri renktir. Ancak sipariş sayısına göre farklı renklerde çelik dolap boyaması yapılır. Aksi halde boya farkı talep edilmektedir.

Çelik dolaplar İstanbul içine sipariş sayısına göre teslimat firmamız tarafından yapılırken İstanbul dışına nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir.

Çelik dosya dolaplarının raf aralığı sabit olmayıp dolap içinde 3 er santim arayla olan tırnaklar sayesinde raf aralığını ayarlayabilirsiniz.

Çelik dolaplar montajı yapılmış şekilde teslimatı yapıldığı için ilave bir montaj işlemi gerektirmez.

Çelik dosya dolabı her bir rafına= 5 santimlik evrak klasörlerinden 18 tane klasör, 7 santimlik klasörlerden 13 tane evrak klasörü sığar.

Çelik kartoteks özlük dolabı rafına özlük dosyalarının kalınlığına bağlı olarak dan her bir rafa ortalama 40 dosya sığmaktadır.