2 Kapılı soyunma dolabı, soyunma dolabı.

2 Kapılı Soyunma Dolabı

2 kapılı soyunma dolabı 0,7 mm metal sacdan imal edilmiştir. Soyunma dolapları imalatında kullandığımız tüm ham madde ve yedek parça ürünler TSE belgeli olup imalat hatalarına karşı çelik dolaplar firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. 2 kapılı soyunma dolapları standart tekli soyunma dolabının boydan ikiye bölünmüş halidir. Böylelikle önceden aynı dolaptan tek kişi faydalanabilirken ikili dar soyunma dolabından sonra iki kişi istifade eder. Günümüzde çalışma alanlarında kıyafet değişmek zorunda kalan personel için özel soyunma odalarının daralmasıyla dolaplarda sisteme ayak uydurup küçülüyor. İkili soyunma dolabı standart ölçülerde ve özelliklerde üretilip sadece kullanım alanı daraltılmıştır. Çelik dolaplar da kesinlikle düşük kalite malzeme ve işçilik kullanmıyoruz.

2 Kapılı Soyunma Dolabı Ölçüleri

İkili soyunma dolabı genişliği 40 santim, soyunma dolabı yüksekliği 200 santim ve metal soyunma dolapları derinliği ise 38 santim ölçülerindedir. İkili soyunma dolabı standart renk RAL 7035 açık gri olup farklı renk ve özelliklerde üretim gerçekleştirilebilir. Farklı renklerde ve özelliklerde çelik soyunma dolabı üretimi gerçekleştirebilmemiz için sipariş sayısının yeteri miktarda olması gerekmektedir. Aksi takdirde farklı renklerde talep edilen çelik dolaplar için fiyat farkı ürünün fiyatına yansıtılır.

Metal Soyunma Dolapları Teslimatı

Metal soyunma dolabı teslim şekli firma adresimizdir. Metal soyunma dolapları modeline ve sayısına bağlı olarak genelde stokta bulunmaktadır. Ancak yeteri miktarda bulunmaması durumunda soyunma dolapları üretime alınıp hazırlanmaktadır. Ortalama üretim süresi 1 haftadır. İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda soyunma dolabı siparişi verilmesi durumunda çelik dolaplar firmamız tarafından teslim edilebilmektedir. İstanbul dışı sipariş verilen soyunma dolapları üretimden çıktıktan sonra gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra ambar nakliye firmalarıyla gönderilir. Gönderim bedeli alıcı tarafından ödenir.

Tüm çelik dolaplar ve soyunma dolapları üretimde montajı yapılmış kullanıma hazır halde teslim edildiği için alıcı ilaveten montaj veya kurulum gibi işlemleri yapmasına gerek kalmaz.

  1. […] rahatlıkla kullanabileceği giysi dolabıdır. Tekli soyunma dolabı metal sacdan imal edilir. 2 kapılı soyunma dolabı ile arasındaki fark sadece tekli dolapta dolap ikiye bölünmeyip tüm alan tek kişiye tahsis […]

Benzer Ürünler

9 kapılı soyunma dolabı metal

9 Kapılı Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
Tekli Metal Soyunma Dolabı

Tekli Metal Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
üçlü soyunma dolabı, metal soyunma dolapları

Üçlü Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
10 gözlü öğrenci dolabı - emanet dolabı

10 lu Öğrenci Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele
9 lu soyunma dolabı, dokuzlu soyunma dolapları

9 lu Soyunma Dolabı

0,00 TL
Ürünü İncele

Ürün Etiketleri