Menü
Sepetiniz

9 lu Soyunma Dolabı

9 lu soyunma dolabı ile daha çok personele kısıtlı alanda giysilerini saklama imkanı sağlanır. Altılı soyunma dolabı ölçülerine göre dolap kullanım alanı daha küçüktür. Ancak günümüz şartlarında binaların kullanım alanlarının küçülmesi ve çalışma alanında giysi değiştirmek zorunda olan çalışanların sayısının artması gibi sebeplerden dolayı dokuz kişilik soyunma dolapları daha fazla talep edilmektedir.

Dokuzlu soyunma dolabı tamamen birinci sınıf DKP sacdan imal edilmiştir. Sacın boyasız iken kalınlığı 0,7 mm olmaktadır. Çelik dolap satışı yapılan bazı sitelerde fiyatların ucuz olmasının sebeplerinden biride sacı ince kullanıp işçilik ve diğer malzemelerden kısıtlama yapmasından olmaktadır. Çelik dolaplarımız tamamen TSE belgeli ham maddeden üretilip üretim hatalarından dolayı soyunma dolapları firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. 9 lu soyunma dolabı üretim bandında iken tüm kontroller yapılarak parçalar bir araya getirilmektedir. Tüm parçalar önce saclardan kesilip kalıplarda belirli ölçülerde ve şekillerde preslendikten sonra özel kaynak makinesiyle birleştirilir. Her hangi bir hata neticesinde zaten bileşme sağlıksız olmakla beraber kapaklar da dolaba düzgün bir şekilde oturmayacaktır. Soyunma dolabı toplandıktan sonra gövde ve kapaklar ayrılarak boyahaneye alınır. Burada alıcının farklı bir talebi yoksa soyunma dolapları RAL 7035 açık gri renk elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Ral 7035 renk standart rengimiz olup farklı renklerde boyama işleminin yapılabilmesi için yeteri miktarda sipariş verilmesi gerekmektedir yada renk fiyat farkı dolaba yansıtılmaktadır.

9 lu soyunma dolabı ölçüleri

Dokuzlu soyunma dolabı genişliği 117 santim dolap derinliği 40 santim ve soyunma dolabı yüksekliği ise 200 santimdir. Bu ölçüler standart 9 lu soyunma dolabı ölçüleri olup spot çelik dolap ölçüleri daha küçüktür. Dokuz kişilik giysi dolabında üstte 3 bölme, orta sırada 3 bölme ve en altta 3 bölme olarak tasarlanmıştır. Her bölmede kapağın üst kısmında havalandırma kanalları ve isimlik bulunmaktadır. Dolabın üstünde bulunan kilit sisteminde kapak kapatıldıktan sonra kapaktaki kilit yuvasına asma kilit takılarak kilitleyebilirsiniz. Her kullanıcı kendi kilidini temin edeceği için her bölme kişiye özel olacaktır.

Dokuzlu Soyunma Dolaplarının Teslimatı

Dokuz kişilik soyunma dolapları teslimat yeri firma adresimizdir. İstanbul içi siparişlerde sipariş miktarına bağlı olarak teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. Aksi halde nakliye bedeli alıcıdan tahsil edilir. İstanbul dışı siparişlerde çelik dolaplar paketleme işleminden sonra ambar firmalarıyla gönderilir. Gönderim de çıkacak nakliye bedeli alıcıya aittir. Çelik dolaplar alıcısına montajı ve tüm ayarları yapılmış bir vaziyette teslim edileceği için her hangi bir montaj veya kurulum gerektirmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi