Menü
Sepetiniz

Tekli Metal Soyunma Dolabı

Tekli metal soyunma dolabı isminden de anlaşılacağı üzere bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği giysi dolabıdır. Tekli soyunma dolabı metal sacdan imal edilir. 2 kapılı soyunma dolabı ile arasındaki fark sadece tekli dolapta dolap ikiye bölünmeyip tüm alan tek kişiye tahsis edilmiş olmasıdır. Böylelikle metal soyunma dolabı içerisine daha uzun elbiseler asılması mümkün olacaktır. Soyunma dolapları üretiminde tamamen birinci TSE belgeli sacdan imal edilip çelik dolaplar üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Tekli soyunma dolabı kapağında kilit sistemi mevcut olup bu kilit ile sadece kapağın kendiliğinden açılmasını engellemek içindir. Dolabın içerisindeki eşyalarınızı muhafaza etmek için asma kilit kullanılmalıdır. Soyunma dolaplarında her kullanıcı kendi asma kilidini kendisi alır. Böylelikle dolap kişiye özel olup kişisel eşyalarını güvenle saklayabilir. Tekli giysi dolabı kapaklarında dolabın içerisini havalandırmak için hava kanalları açılmaktadır. Ayrıca kapaklarda isimlik veya numara asılabilmesi için numaralık kısmı da mevcuttur.

Tekli Metal Soyunma Dolabı Ölçüleri

Tekli giysi dolabı genişliği 45 santim, çelik dolap derinliği 40 santim ve giysi dolabı yüksekliği ise 185 santimdir. Tekli giysi dolabı elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Standart renk Ral 7035 açık gri ile boyanır. Standart dışı renk üretimi gerçekleştirilir. Ancak soyunma dolabı sayısı önemlidir, yeteri miktarda sipariş olmaması durumunda boya farkı dolap veya dolaplara eşit oranda paylaştırılır. Tekli metal giysi dolabının iç kısmında üstte bir tane raf ve rafın altında 3 tane metal askı bulunur.

Metal Soyunma Dolapları Teslimatı

Metal soyunma dolapları genellikle az sayıda siparişler için hazırda bulundurulur, telim yeri firma adres imizdir. Hazırda bulunmaması durumunda çelik dolaplar için termin süresi 1 hafta olarak hesap edilir. Soyunma dolapları siparişlerde İstanbul içi olması durumunda sipariş sayısı dikkate alınarak teslimatlar firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde kurulumu ve temizliği yapılmış metal soyunma dolapları paketleme işleminden sonra talep edilen bölgeye taşıma işlemi yapan nakliye firmaları aracılığıyla yapılır. Çelik dolaplar montajı yapılmış, kullanıma hazır halde gönderildiği için ilave işlem yapmanız gerekmez.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi