Menü
Sepetiniz

Üçlü Soyunma Dolabı

Üçlü soyunma dolabı 0,7 mm metal sacdan imal edilir. Metal sac belirli ölçülerde ve şekillerde kesilir. Daha sonra üçlü soyunma dolabı kalıbında bükülerek kaynak sistemiyle birleştirme işlemi yapılır. Soyunma dolapları elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır. Standart boya rengi RAL 7035 açık gri olup standart dışı renklerde boyama işlemi yapılabilir. Yüksek adetli alımlarda istenilen renklerde ve özelliklerde çelik dolap üretimi yapılır. Soyunma dolabının gövdesi toplandıktan sonra kapaklar hazırlanıp menteşe ile kapaklar takılır. Üç kişilik soyunma dolaplarında kapak kilitleri hariçten alınan asma kilitler ile yapılır. Her kullanıcı kendi kullandığı bölme için kendine özel kilit alır.

Üçlü Soyunma Dolabı Ölçüleri

Üçlü soyunma dolabı yüksekliği 185 santim, metal soyunma dolabı derinliği 38 santim ve üçlü giysi dolabı genişliği ise 117 santimdir. Üçlü soyunma dolaplarında her bölme yan yana ayrı 3 bölmeden oluşmaktadır. Sayfamızda bulunan diğer 6 kapılı soyunma dolabı ve 4 kişilik soyunma dolabı gibi bölmeler yarım ölçülerde değildir. Tam boy kullanım alanı sağlar. Daha geniş kullanım alanı mevcuttur.

Metal soyunma dolabı ayakları metalden oluşup yaklaşık 10 santim yüksekliğindedir. Böylelikle metal dolabın alt kısmını temizlemek ve olası su basmaları gibi sıkıntılar için eşyaları muhafaza etmenizi sağlar. Çelik soyunma dolabının kapaklarında dolabın içinin havalandırılması için havalandırma kanalları bulunur. Ayrıca kullanıcılar yazılı isimlerinin asılacağı bir isimlik de bulunmaktadır.

Metal Soyunma Dolabı Teslimatı

Metal soyunma dolabı genelde stokta hazırda bulunmaktadır. Teslimatlar firmamız adresinden yapılmaktadır. Stok dışı alımlarda çelik soyunma dolapları üretim süresi ortalama 3 iş günüdür. Sipariş sayısı ve imalat yoğunluk durumuna göre süre değişebilmektedir. İstanbul içi siparişlerde yeteri miktarda sipariş verilmesi durumunda teslimatlar firmamız tarafından da yapılabilmektedir. İstanbul dışı alımlarda soyunma dolabın gerekli temizlik ve paketleme işleminden sonra nakliye ambar firmalarıyla gönderilir. Nakliye taşıma bedeli alıcıya aittir.

Sayfamızda bulunan tüm https://www.celikdosyadolabi.com/çelik dolap modelleri istenilen renklerde ve özelliklerde üretilmektedir. Gerekli şartlar ve detaylar için iletişime geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi